Mysłowice: KOBIECY WIECZÓR KINOWY

premiera: 24.06.2022

kategoria wiekowa: bez ograniczeń

gatunek: biograficzny, dramat, muzyczny

rok produkcji: 2022

produkcja: Australia / USA

reżyseria: Baz Luhrmann

PLAKAT

Kobiece wakacje czas zacząć!

Już 24. czerwca zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu Kobiecy Wieczór Kinowy w GoKino Mysłowice.
Seans poprzedzony jest konkursami, w których można wygrać wspaniałe nagrody: pakiety książek, kosmetyki i vouchery ufundowane przez naszych partnerów. Dodatkowo każda uczestniczka zostanie obdarowana mini upominkiem. Przed filmem zapraszamy także na przepyszny catering.
Tym razem, Panie będą miały okazję zobaczyć film „Elvis”. Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.
Zapraszamy!

 

O filmie:

Twórca, wizjoner, nominowany do Oscara Buz Luhrmann, przedstawia dramat Warner Bros Pictures pt: ELVIS z Austinem Butlerem i zdobywcą Oscara Tomem Hanksem.

Historia Elvisa Presleya (Butler) zgłębia złożoną, ponad dwudziestoletnią relację Presleya z Parkerem (Hanks), która rozpoczęła się wraz z początkiem bezprecedensowej kariery piosenkarza, na tle ewoluującego krajobrazu kulturowego i końca amerykańskiej niewinności. Kluczowym elementem opowieści jest jedna z najważniejszych i najbardziej wpływowych osób w życiu Elvisa, Priscilla Presley.