GO KINO DLA SZKÓŁ

oferta szkolna

Kinowa oferta szkolna w GO KINO Oława oraz GO KINO Mysłowice to świetna okazja dla dla wszystkich placówek edukacyjnych i nauczycieli, aby zorganizować niezapomniane wyjście. Kino nie tylko pozwala to na oderwanie się od szkolnej codzienności, ale przede wszystkim stanowi doskonałe źródło inspiracji rozbudzające ciekawość świata.

GO KINO oferuje szeroki wybór filmów dla różnych grup wiekowych i zainteresowań. Dla najmłodszych widzów dostępne są animacje i filmy familijne, które zapewnią godziny dobrej zabawy i edukacji. Dla starszych uczniów i młodzieży oferujemy filmy, które poruszają ważne tematy społeczne, historyczne czy ekologiczne, co stanowi doskonałą okazje do przeprowadzenia lekcji i dyskusji w klasie.

Na wycieczki szkolne zainteresowane naszym repertuarem czekają specjalne bilety w obniżonych cenach. Dla kinowych łakomczuchów przygotowaliśmy natomiast wyjątkową ofertę barową. W celu pozyskania szczegółowych informacji oraz dopasowania terminu zapraszamy do kontaktu z biurem kina.