PAN WILK I SPÓŁKA ORAZ INNE NOWOŚCI W REPERTUARZE GO KINO OŁAWA & GO KINO MYSŁOWICE!

Koniec maja przyniósł nam i naszej kino-społeczności dwa niezwykle ciekawe tytuły (wszystkie pozycje dostępne w repertuarze kinowym).

O pierwszym – „Top Gunie” – zdążyliśmy Wam już opowiedzieć w poprzednim artykule na stronie. Dziś przyszedł czas na drugi tytuł- „Pan Wilk i Spółka. Bad Guys”.

Niech nie zmyli Was fakt, że to film animowany. Okazuje się bowiem, że przynosi rozrywkę nie tylko dzieciakom, ale przede wszystkim dorosłym widzom.

 

Poczuj bajkowy klimat…

Najnowsza animacja wyświetlana na ekranach Go Kino Oława i Mysłowice to opowieść o pięciu złoczyńcach, którzy, przyparci do muru, deklarują zmianę swojego zachowania.

Pan Wilk jest charyzmatycznym, ale nie bardzo liczącym się z kimkolwiek drobnym kieszonkowcem, który wraz z grupą kilku przyjaciół dokonuje niezliczonych napadów i terroryzuje miasta.

Jak dobrze jednak wiemy, każdy zły uczynek w końcu znajduje swoje konsekwencje i tak dzieje się i tym razem.

Po spektakularnej wtopie i schwytaniu przez władze, Pan Wilk, by ratować przyjaciół od więzienia, obiecuje poprawę w zamian za wolność.

To oczywiście tylko część jego niecnego planu, który zakłada drobne oszustwo. Nasz bohater wcale, a wcale nie zamierza się zmieniać.

Gdy jednak widzi, jak dobrze zaczyna być postrzegany przez resztę społeczeństwa, kiedy popełnia tylko dobre uczynki, coś w nim pęka.

Pan Wilk pragnie akceptacji, ale czy to wystarczy, by przekonać przyjaciół do przejścia na jasną stronę mocy?

Przeżyj detektywistyczną przygodę w kinie…

Możecie oczywiście mieć dosyć klasycznej animacji, ale za to być fanami polskiego kina przygodowego… Dla Was Go Kino Oława oraz Mysłowice przygotowali wstęp do świata „Detektywa Bruno”.

Film, w którym jedne z głównych ról zagrali Karolina Gruszka oraz Piotr Głowacki, opowiada historię ośmioletniego Oskara. Chłopiec uwielbia zagadki, a jego ukochanym serialem jest produkcja o tytułowym Detektywie Bruno.

Sam chciałby w przyszłości pracować tak, jak jego ulubiony bohater, ale póki co, mieszka w domu dziecka i bardzo brakuje mu rodziców.

Ci jednak przygotowali dla niego niespodziankę urodzinową, w której chłopiec ma szansę wcielić się w prawdziwego detektywa i znaleźć skarb. Poszukiwania jednak nie będą łatwe, a Oskar zamarzy, by pomógł mu w nich właśnie Bruno. Dzieciakowi trudno zrozumieć, że prawdziwy detektyw jest wytworem wyobraźni autorów serialu, a w postać Bruna wciela się aktor, któremu daleko do pierwowzoru.

Niestety aktor grający Bruna nie cieszy się sympatią widzów. W związku z tym jego menedżerka postanawia wykorzystać marzenie chłopca, by ratować wizerunek Klienta.

Bruno i Oskar biorą wspólnie udział w poszukiwaniach skarbu. Choć z początku niechętnie i bez radości, nawet Bruno ostatecznie odkryje w sobie pokłady entuzjazmu.

To na pewno ciekawy i bardzo wartościowy tytuł, do którego obejrzenia zachęcamy przede wszystkim grupy szkolne. W Go Kino zawsze znajdziecie odpowiedni tytuł dla siebie.

Nadrób kinowe zaległości…

Oprócz tych dwóch nowości, na ekranach Go Kino  Oława i Mysłowice wciąż czekają  na Was inne nieodkryte światy. Doctor Strange, ostatnie pokazy Sonica 2 oraz wieczorny seans filmu „Książę”, o którym także szerzej pisaliśmy w poprzednim artykule.

Ach.. Bylibyśmy zapomnieli!

😉

Z okazji Dnia Dziecka, życzymy naszym najmłodszym samych sukcesów, dużo uśmiechu, częstych wizyt w kinie oraz zawsze smacznego popcornu!

Zostaw komentarz