Zanurz się w niezapomnianej filmowej rozrywce w GO KINO Oława & GO KINO Mysłowice! Lipiec to miesiąc, w którym czekają na ciebie najnowsze premiery, pełne emocji i przygód. Nie przegap okazji, aby doświadczyć magii kina w Twoim kinie!

Już od 7 lipca zapraszamy na „Miraculous. Biedronka i Czarny Kot. Film” – prawdziwą gratkę dla fanów tych niezwykłych bohaterów. Przygotuj się na wciągającą animację, która zapewni ci potężną dawkę rozrywki i niesamowite przygody. Biedronka i Czarny Kot czekają na ciebie, aby odkryć tajemnice ich świata na wielkim ekranie! Jeśli jesteś fanem horrorów, nie możesz przegapić naszej kolejnej propozycji. Tego samego dnia premierę będzie mieć „Naznaczony: czerwone drzwi„. Kontynuacja,  kultowej serii, która elektryzuje widzów na całym świecie. Otwórz drzwi i wejdź do mrocznego świata opętanych dusz.

14 lipca to kolejna data, która z pewnością przykuje twoją uwagę, bowiem wówczas do kin wejdzie „Mission: Impossible. Dead Reckoning Part 1„. Tom Cruise powraca jako Ethan Hunt, a to oznacza tylko jedno – pełna adrenaliny misja, która przyspieszy bicie twojego serca. Przygotuj się na niezwykłą dawkę akcji i niezapomniane efekty specjalne! Jeśli szukasz czegoś bardziej lekkiego i pełnego humoru, „Między nami żywiołami” od studia Disney / Pixar będzie idealną propozycją. Ta animacja przeniesie cię w świat zabawnych sytuacji i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Odkryj magię miłości i przyjaźni w filmie, który rozbawi cię do łez.

Piątek 21 lipca to kolejny premierowy dzień, gdy na ekrany trafią dwie mocne propozycje: „Oppenheimer” i „Barbie”. Wyreżyserowany przez Christophera Nolana, jednego z największych wizjonerów współczesnego kina, „Oppenheimer” to film biograficzny, który opowiada o życiu jednego z największych naukowców w historii. Przenieś się w czasie i zobacz, jakie wyzwania stawiano przed tym geniuszem. A jeśli pragniesz przenieść się do cukierkowego świata wypełnionego różem zapraszamy na „Barbie„!

Na zakończenie miesiąca, 28 lipca, czekają na widzów dwie głośne produkcje. „Nawiedzony dwór” to film dla wszystkich fanów historii o duchach i tajemnicach, który z pewnością dostarczy solidnej dawki dreszczyku emocji. Wejdź do nawiedzonego domu i przekonaj się, czy jesteś na tyle odważny, by odkryć jego sekrety.

Drugą propozycją jest „Lassie. Nowe przygody„. Ta urocza historia o lojalności i przyjaźni z pewnością poruszy serca zarówno dzieci, jak i dorosłych. Czekają na nas emocje, śmiech i wzruszenie.

Nie czekaj dłużej! Odwiedź nasze kina GO KINO Oława oraz GO KINO Mysłowice w lipcu i zanurz się w świat filmowych emocji. Odkryj przygody, które czekają na ciebie na wielkim ekranie. Bądź częścią tych niezapomnianych historii i stwórz wspomnienia, które zostaną z tobą na długo. Zapraszamy – magiczne chwile czekają na ciebie!