Witajcie Kinomaniacy!

Dwa wyjątkowe filmy, na które czeka każdy fan kina: Barbie oraz Oppenheimer meldują się w naszym repertuarze! Choć na premierę filmów musimy poczekać do 21 lipca, to już dzisiaj możecie kupić bilety na oba wyjątkowe kinowe spektakle!
Dla wszystkich fanów najlepszej rozrywki na wielkim ekranie przygotowaliśmy dedykowaną promkę! W kasach kina, bilety w pakiecie na OBA seanse, kupicie w ekstra cenie 40 zł!
barbieheimer

„Oppenheimer” w reżyserii Christophera Nolana („Incepcja”, „Interstellar”) opowiada o historii amerykańskiego naukowca J. Roberta Oppenheimera i jego roli w stworzeniu bomby atomowej. Każde dzieło Nolana jest wyjątkowe i wykonane z wyjątkowym rozmachem, sądząc po zwiastuna i pierwszych recenzjach podobnie będzie tutaj! W tytułową rolę Roberta Oppenheimera wcieli się Cillian Murphy, znany przede wszystkim z głównej roli w serialu „Peaky Blinders”. W obsadzie znajdziemy również Emily Blunt („Diabeł ubiera się u Prady”, „Ciche miejsce”), Robert Downey Jr. („Iron-Man”, „Sherlock Holmes”), Matt Damon („Marsjanin:, „Szeregowiec Ryan”), Florence Pugh („Małe kobietki”, „Nie martw się , kochanie”).
Całość zapowiada się wybornie!

„Barbie” plastikowa lalka o której słyszał prawie każdy. W jej rolę wcieli się zjawiskowa Margot Robbie („Wilk z Wall Street”, „Legion samobójców”). Kenem czyli jej towarzyszem w codziennym życiu zamkniętej w różowej bańce będzie  Ryan Gosling („La La Land”, „Blade Runner 2049”). Pierwsze zwiastuny sugerowały kolorowy, pełny słodyczy film dla nastolatek, jednak późniejsze materiały dodawały produkcji nutki tajemniczości i niepewności. Film budzi ogromne zainteresowanie na całym świecie. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana kina!

Bilety na oba filmy już dostępne! Rezerwujcie swoje ulubione miejsca! Premiera 21 lipca!