TOP GUN. MAVERICK – WYSTARTOWAŁA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

TOP GUN. MAVERICK - PLAKAT

Dla wszystkich fanów kinowych klasyków lat 80-tych szykuje się nie lada gratka! Już 26 maja na duże ekrany trafi kolejna część znanego wszystkim Top Guna – „TOP GUN. MAVERICK”.

TOP GUN. MAVERICK przedstawi historię kultowego pilota wojennego, który po ponad 30-stu latach służby w marynarce w końcu jest u szczytu swojej kariery. Testuje najnowocześniejsze sprzęty i stoi na czele specjalistycznej grupy szkolącej uczestników misji. Tym razem jednak misja, przed którą stają jest wyjątkowa i przyjdzie im zmierzyć się z czymś, z czym nigdy dotąd nie mieli do czynienia.

To okazuje się nie jedynym wyzwaniem, jakie stanie przed Pete’m. Znacznie trudniejsze będzie spotkanie z niejakim porucznikiem „Roosterem”- synem przyjaciela z dawnych lat, który zginął podczas jednej z misji.

Pilot stanie oko w oko ze swoimi największymi demonami, z duchami przeszłości i niepewnością przyszłości. Misja okaże się spełnieniem jego największych strachów i zmusi go do poświęcenia tych, którzy zostali wybrani do jej wypełnienia. Film jest genialnym nawiązaniem do ducha klasyki z 1986 roku i wcale nie mniej zaskakuje zwrotami akcji.

Jeśli tęskniliście za dobrym kinem w starym stylu, to nie możecie przegapić tej premiery! W GO KINO zobaczycie film wcześniej niż inni, bo przygotowaliśmy dla Was przedpremierowe pokazy 26 maja.

BILETY JUŻ W SPRZEDAŻY!

Więcej o filmie przeczytasz w naszej zapowiedzi: TOP GUN. MAVERICK W GO KINO

1 Comment

Comments are closed.