Co nowego w repertuarze Go Kino?

W tym tygodniu repertuar Go Kino skrywa dla swoich widzów kilka całkiem nowych pozycji filmowych.

Go Kino Oława i Mysłowice zaprasza na krótki przegląd najbliższych premier.

Polskie kino w jesiennych miesiącach nigdy nas nie zawodzi, tak jest i tym razem.

Na ekranach prym wiedzie kolejna część Listów do M., a już od piątku widzowie będą mogli obejrzeć film : „Nie cudzołóż i nie kradnij”.

W głównych rolach wystąpią znani i lubiani polscy aktorzy – Julia Wieniawa i Cezary Pazura. Swoją drogą to jubileuszowa, bo setna już rola słynnego „Kilera”!

Najnowszy polski film to komedia kryminalna, w której nic nie jest takie, jakie się wydaje.

Patryk po wyjeździe żony postanawia trochę zaszaleć. Zaprasza do siebie Sandrę, by umilić sobie samotne godziny. Niestety przewrotny los sprawia, że ta z pozoru niewinna decyzja bardzo komplikuje mu życie. W efekcie znajomości z Sandrą, Patryk wikła się w porachunki z Alfim – miejscowym alfonsem.

Na domiar złego w całej historii pojawia się tajemnicza przesyłka i kilku niezbyt rozgarniętych gangsterów. Patrykowi w życiowych perypetiach pomaga brat – ksiądz, ale to w rezultacie tylko dokłada im problemów.

Czy bohaterom uda się uzyskać rozgrzeszenie, czy kara za grzechy będzie wyjątkowo surowa?

Nie pozostaje Wam nic innego, jak osobiście sprawdzić podczas premiery w Go Kino!

nie cudzoloz repertuar go kino

Głodny filmowych wrażeń? Sprawdź MENU w Go Kino… 😉

Fanom horroru z komediowym akcentem zapewne przypadnie do gustu kolejna premierowa pozycja na naszej liście.

Film „Menu”, to ciekawie zrealizowana wizja komediowego kina grozy. Wybitna obsada i niezwykła sceneria sprawiają, że to świetna propozycja na weekendowy wieczór!

W filmie poznajemy parę młodych ludzi, którzy udają się na romantyczny wypad w odludne miejsce. Mieści się tam bowiem wyjątkowo ekskluzywna restauracja, w której kucharz – ekscentryk gotuje dla przybyłych najbardziej wyszukane potrawy.

Brzmi pysznie? Pod tą niesamowitą otoczką ekstrawagancji kryje się naprawdę mroczna historia. Nie wszystkie dania, które otrzymają goście, będą tym, co sobie wymarzyli.

Na naszych bohaterów czeka mnóstwo przerażających i koszmarnych niespodzianek kulinarnych, ale żeby je zobaczyć, musicie wpaść do Go Kino!

nel repertuar go kino

Pieskie życie na ekranach Go Kino…

W naszym repertuarze zawsze pamiętamy o najmłodszych widzach i mamy dla nich świetny familijny tytuł.

„Bella i Sebastian: Nowe pokolenie”  to powrót serii  o psio- dziecięcych przygodach.

Sebastian wyjeżdża w odwiedziny do rodziny zamieszkującej górskie tereny. Wychowany w mieście chłopiec niezbyt dobrze odnajduje się górskiej rzeczywistości. Musi pomagać w owczarni, co zwyczajnie go nudzi.

Sytuacja zmienia się, gdy pewnego dnia Sebastian trafia na Bellę – wielką puchatą suczkę psa pasterskiego. Psiak jest podle traktowany przez swojego właściciela, a chłopiec postanawia uratować go z rąk oprawcy.

W ten sposób rozpoczyna się dla chłopca i Belli lato pełne przygód, a ich przyjaźń przechodzi próby, po których nic już nie powinno ich rozdzielić.

Czy tak będzie? Zabierzcie dzieciaki i sprawdźcie osobiście w Go Kino!

bella repertuar go kino

Wciąż na ekranach Go Kino Oława & Mysłowice…

Jeśli zazwyczaj wolicie przeczekać premierowe pokazy i obejrzeć interesujące Was tytuły, gdy opadnie już nieco pierwsze zamieszanie, mamy dla Was kilka tytułów „z drugiej ręki” 😉

Na go kinowych ekranach wciąż obejrzeć możecie już piątą część świątecznego hitu „Listy do M.”, czyli niekończące się perypetie Tomasza Karolaka.

Dla fanów superbohaterów mamy jeszcze sporo seansów „Czarnej Pantery” o naprawdę przyzwoitych godzinach, a w dodatku w dwóch wersjach dźwiękowych – z dubbingiem i napisami.

Na maluchy i ich rodziców czeka hit minionego weekendu, czyli „Nel i Tajemnica Kurokota”.

Pełen repertuar możecie podejrzeć poniżej. Wybierzcie ulubione miejsca, rezerwujcie i wpadajcie na dobry seans i świeży, aromatyczny popcorn do Go Kino Oława lub Go Kino Mysłowice!