Repertuar Go Kino Oława&Mysłowice – premiera roku!

 

Po trzynastu latach oczekiwania na kontynuację kultowego blockbustera, wreszcie się doczekaliśmy.

Na zakończenie 2022 roku, tuż przed Świętami na kinowe ekrany wkroczy z pełną pompą AVATAR : Istota Wody!

Repertuar Go Kino Oława&Mysłowice przygotowany został zarówno dla miłośników wersji z dubbingiem (dla literowych leniuchów) jak i klasycznej z napisami.

 

Repertuar kinowy pod znakiem Avatara!

 

Nie ma co kryć, Avatar w najbliższym czasie całkowicie opanuje kinowe ekrany. Fani produkcji na pewno już przebierają nogami, by zobaczyć ciąg dalszy tej historii.

A czym zaskoczy nas kolejna odsłona filmu o magicznej krainie Pandory?

Akcja tytułu Avatar: Istota wody rozgrywa się lata później. Jake i Neytiri doczekali się potomstwa i wiodą spokojne życie na Pandorze.

Stworzenie nowego życia przez Avatara pozostaje dla naukowców niezbadaną zagadką, a jednak Jake doczekał się dwóch synów oraz dwóch córek.

Sielanka nie trwa długo, bowiem mieszkańcom ponownie przyjdzie zmierzyć się z najazdem rasy ludzkiej na ich ziemię.

Cenny kruszec, który w pierwszej części był celem przybyszów, nadal mocno ich kusi i zrobią wszystko, by go zdobyć.

Do tego celu wykorzystają nowe avatary, wśród których jeden z nich będzie dysponował wspomnieniami znanego z poprzedniej części pułkownika Quaritcha.

Ten avatar okaże się szczególnie niebezpieczny, ponieważ będą nim kierować osobiste pobudki. Zaślepiony chęcią zemsty na Jake’u i jego ukochanej zrobi wszystko, by zniszczyć ich dotychczasowe spokojne życie.

Jak potoczą się losy naszych bohaterów? Czy zmierzą się w walce z wrogiem, czy postanowią ukryć się przed jego wściekłością i zaawansowaną technologicznie bronią?

Zapowiada się naprawdę ciekawa produkcja, której nie sposób się oprzeć. Dlatego jeśli chcecie jako jedni z pierwszych poznać tę historię, spieszcie się z zakupem biletów.

Pozwoli Wam to uniknąć zasłaniania uszu przed spoilerami 😉

W Go Kino Oława & Mysłowice czeka na Was mnóstwo seansów o dogodnych porach. Wspaniała ścieżka dzwiękowa i niesamowite efekty wizualne bez wątpienia wprawią Was w zachwyt i długo nie pozwolą zapomnieć o tej produkcji!

repertuar go kino avatar

Premiera grozy w repertuarze Go Kino

 

Jeśli jednak nigdy nie byliście fanami spektakularnej produkcji Jamesa Camerona i wcale nie czekacie na film okrzyknięty największym hitem 2022 roku, sprawdźcie w repertuarze Go Kino tę propozycję.

Terrifier 2 miał już u nas swoje pięć minut podczas Maratonu Horrorów, ale tym razem premierowo zagości na jakiś czas w naszym repertuarze.

To utrzymany w świątecznym klimacie film grozy, o bardzo brutalnym, maniakalnym mordercy- klaunie.

W końcówce pierwszej części wydawać się mogło, ze nasz Art  The Clown odszedł na zawsze, ale jak wiemy, w horrorach najlepsze jest to, że strachy lubią wracać.

I tak jest tym razem. Bohater rodem z koszmaru powraca z zaświatów, by znów sprowadzić cierpienie na swoje ofiary.

Jego celem staje się nastoletnie rodzeństwo Jonathan i Sienna. W międzyczasie giną jednak inni ludzie, a Clown staje się coraz bardziej nieprzewidywalny i brutalny w swoich zmyślnych torturach.

Jedyną szansą dla rodzeństwa na ocalenie, jest odkrycie rodzinnej tajemnicy, które może raz na zawsze pomóc w pozbyciu się psychopatycznego klauna – sadysty.

W Go Kino wiemy, że takie tytuły najlepiej ogląda się po zmroku, więc ulokowaliśmy tę pozycję w reperaturze wśród ostatnich seansów.

Wpadajcie na stronkę i rezerwujcie bilety!

repertuar go kino terrifier 2

Repertuar Go Kino dla najmłodszych

 

Choć Avatar zdominował najbliższe tygodnie i z animowanych tytułów nie możemy liczyć na nowości, nie pozostajemy obojętni na filmowy los naszych najmłodszych.

W repertuarze nadal zostaje „Wielki zielony krokodyl domowy”, „Dziwny Świat” od Disney’a oraz „Bella i Sebastian: Nowe Pokolenie”.

Po niedzielnym obiadku nie pozostaje nic innego, jak spalić kalorie, śmiejąc się na familijnych seansach w najwygodniejszych fotelach Go Kino!

 

Czekamy na Was w iście NIEBIESKIM nastroju 😀