Kolejny zimowy piątek przynosi w progi kinowego świata GO KINO trzy filmowe nowości. W myśl zasady „dla każdego coś dobrego” zapraszamy na film familijny, mix thrillera i horroru oraz komedię!

Pukając do drzwi” czyli najnowsza propozycja od M. Night Shyamalana, który stał za tak kultowymi filmami jak „Osada” czy „Szósty zmysł”. Rodzinny odpoczynek w leśnej chatce, z dala od zgiełku miasta, zostaje brutalnie przerwany przez napad. Wizyta niezapowiedzianych gości nie ma jednak charakteru rabunkowego… pojawiają się (grupą dowodzi Leonard – w tej roli genialny Dave Bautista) by zakomunikować zbliżającą się apokalipsę!

Jeśli zamiast uczucia strachu wybierasz salwy śmiechu polska komedia „Masz Ci los!” powinna zawalczyć o Twoją uwagę! Punktem wyjściowym jest stypa po śmierci dziadka, podczas której w loterii padają numery, które denat obstawiał przez całe życie. Istnieje tylko jedna przeszkoda by odebrać wygraną – zwycięski kupon został pochowany wraz z dziadkiem… W obsadzie znani i lubiani Izabela Kuna, Piotr Głowacki, Sonia Bohosiewicz, Rafał Rutkowski.

 

Dla młodszych widzów przygotowaliśmy absolutną filmową przygodę, na którą zapraszają bohaterowie kolejnej odsłony popularnej serii „Biuro detektywistyczne Lassego i Mai„. Młodzi detektywi będą musieli unicestwić przebiegłego złodzieja, którego znakiem rozpoznawczym jest Skorpion!

Na naszych ekranach wciąż zobaczyć będzie można namiętną Pokusę, zabawnego Kota w butach oraz imponującego rozmachem Avatara!

Zapraszamy do kas naszych kin. GO KINO Oława oraz GO KINO Mysłowice