MIŁOŚĆ NA EKRANIE, CZYLI PREMIERA AFTER 4 I GO KINOWY MARATON!

Prawdziwym fanom historii Tessy i Hardina chyba nie musimy przypominać, że premiera najnowszej części filmu After już w środę zawita na ekrany Go Kino!

W czwartej odsłonie zawiłej miłosnej opowieści znów będziemy świadkami zmagań młodych kochanków z ich demonami.

Tessa i Hardin przeszli wiele, by ich związek mógł przetrwać… Ale kiedy wydaje się, że już nic nie może ich złamać, na jaw wychodzą nowe fakty z ich przeszłości…

Poznaj pogrzebane sekrety...

premiera after 4

Kłamstwa i intrygi sprzed lat ponownie wstrząsną kruchym światem tych dwojga młodych ludzi.

Po raz kolejny Tessa stanie przed wyzwaniem ratowania ukochanego przed jego mroczną stroną i sami nie wiemy, czy wyjdzie z tej próby zwycięsko.

Bo, nie oszukujmy się, kto miałby siłę znów przechodzić przez te same wyzwania i do tego mierzyć się z nowymi?

Czy w życiu kochanków pojawi się ktoś nowy? Może tajemnice z przeszłości okażą się nie do przeskoczenia? A może będziemy świadkami spektakularnego happy-endu? Ach.. Tak wiele pytań, na które nie znamy odpowiedzi! Dlatego nie pozostaje nam nic innego jak rezerwować miejsca w Go Kino, by obejrzeć tę zapierającą dech w piersiach finałową odsłonę.

Tak, dobrze przeczytaliście. Jeśli chodzi o historię Tessy i Hardina, to ta część jest ostatnią. W planach są kolejne filmy, ale te nie będą już dotyczyć stricte naszych bohaterów.

Tym bardziej musicie to zobaczyć!

A jak wiadomo, emocje warto zagryźć przy okazji pysznym popcornem, albo chrupiącym nachosem z ulubionym dipem!

Filmowy maraton z premierą After 4!

premiera after

Mamy dla Was jeszcze jedną super wiadomość! Jeśli marzy Wam się odświeżenie całej historii Tessy i Hardina od początku, specjalnie dla Was Go Kino zorganizowało maraton After.

Już w piątek 26 sierpnia od 20:00 puścimy dla Was afterowe love story od pierwszej części, by zakończyć je premierowym After. Bez siebie nie przetrwamy.

To jedyna okazja, by na dużym ekranie zobaczyć tę historię od samego początku do wyczekanego finału. Korzystajcie, póki możecie- miejsca są ograniczone, a z dnia na dzień ich ilość drastycznie się kurczy.

Podczas maratonu będzie Wam dane zobaczyć kolejno:

  • After,
  • After 2,
  • After. Ocal mnie,
  • After. Bez siebie nie przetrwamy.

Go Kinowy Bar będzie dla Was otwarty przez niemal cały czas trwania maratonu, bo zamykamy dopiero 15 minut po rozpoczęciu ostatniej części. A zatem nic, tylko korzystać!

Kto zdążył już w domowym zaciszu odświeżyć sobie tę miłosną historię, niech wpada na premierowe pokazy od 24.08! Wybierzcie dogodną porę, a my czekamy na Was z uśmiechem i pysznymi przekąskami 🙂

Do zobaczenia!

maraton after