CO NOWEGO W GO KINO? Repertuar na 20.05-26.05

Maj to czas pięknej pogody i pierwszych pikników na świeżym powietrzu i doskonale to rozumiemy!

Sami korzystamy z uroków wiosny 🙂

Ale przyznacie, że majowe wieczory wieją jeszcze chłodem. Wtedy, zamiast siedzieć na salonowej kanapie, warto zerknąć w GO KINOWY repertuar i wybrać się na wielkoekranowy seans.

Nadrób kinowe zaległości…

Dla kinowych gapciów i spóźnialskich, ciągle mamy kilka seansów Doctora Strange’a w wersji zarówno z dubbingiem, jak i z napisami. Rodzice, którzy nie zdążyli na premierowe pokazy Sonica 2 nadal mogą nadrobić zaległości w GO KINO!

Dla dorosłych widzów znajdzie się polski smaczek w postaci komediodramatu „Fucking Bornholm”. Świetna obsada (Grochowska, Stuhr) i wciągająca historia relacji podszytych grą pozorów angażuje od pierwszych minut.

 

 

 

Nowości w Go KINO
Repertuar kinowy

Bądź na bieżąco z kinowym repertuarem…

Z premierowych tytułów, Go Kino ma coś dla ulubionych najmłodszych widzów. W repertuarze zagości piękna opowieść o chłopcu, który zyskał dar rozmawiania z końmi. Mały Yakari wykorzysta go, by odnaleźć wymarzonego, niedoścignionego Mustanga. No i Waszym zadaniem jest sprawdzić, czy uda mu się tego dokonać.. 😉

Starsi kinomaniacy będą mogli pośmiać się nieco przy perypetiach taksówkarza Kemptona, który okaże się być.. złodziejem dzieła sztuki w filmie „Książę”. W tej roli świetny Jim Broadbent, któremu towarzyszyć będzie filmowa małżonka Hellen Mirren. Trochę akcji, trochę komedii i nieco satyrycznego gniewu sprawi, że wyjdziecie z kina zadowoleni.

Poczuj strach w kinowym fotelu…

Nie zapomnieliśmy również o fanach filmów grozy, a jeśli połączymy grozę z ekranizacją Stephena Kinga, to musi wyjść z tego coś genialnego.

I tak jest w przypadku „Podpalaczki”, w ktorej główna bohaterka zyskuje parapsychiczne moce. Budzi to zainteresowanie FBI, które chce wykorzystać dla własnych korzyści. Mimo poświęcenia rodziców i starań, by ochronić dziewczynkę, federalni są coraz bliżej osiągnięcia celu.  Ona jednak ma inny plan, a jej moce z każdym dniem niebezpiecznie się zwiększają.

Wpadajcie do Go Kino Oława i Go Kino Mysłowice już od 20 maja, by zobaczyć tytuły z najnowszego repertuaru i nie przegapić najlepszych premier kinowych!

Repertuar kinowy
Kinowe premiery Yakari

Zostaw komentarz