MINIONKI : WEJŚCIE GRU CZYLI LIPCOWY POWRÓT ULUBIEŃCÓW PUBLICZNOŚCI!

Chyba nie ma osoby,  która nie kojarzyłaby śmiesznych żółtych stworków. Dla największych fanów małych ofermowatych złoczyńców mamy świetną wiadomość!

Już 1 lipca na ekrany Go Kino Oława & Mysłowice Minionki wracają w nowej historii.

minionki

minionki wejście gru

Powrót do przeszłości Gru i Minionków…

W najnowszej części filmu będziecie mieli okazję poznać historię spotkania Gru z Minionkami i stworzenia nikczemnej załogi.

Gru zawsze miał marzenie, by zostać panem zła, ale każdy przecież był kiedyś dzieckiem.

W tej części Minionków przeniesiecie się w czasie do lat 70-tych. Poznacie 12 –letniego Gru, który w piwnicy spisuje swoje niecne plany przejęcia władzy nad światem.

Plany te oczywiście raz za razem spalają na panewce. Wszystko zmienia się, gdy na jego drodze stają Kevin, Stuart i Bob. Tak zaczyna się ich wspólna przygoda. Razem budują pierwszą kryjówkę i planują niezwykłe misje.

Kiedy Gru odkrywa, że jego ukochana złowieszcza organizacja usuwa swojego przywódcę z szeregów, chce się do nich przyłączyć.

Niestety jego talenty nie zostają docenione,. W zemście za to niedocenienie Gru postanawia oszukać grupę i w ten sposób staje się ich wrogiem.

Gru nie ma wyjścia- musi uciekać. Nie wie jednak, że Minionki nie zostawiają przyjaciół w potrzebie i zrobią wszystko, żeby go ocalić. Aby tego dokonać, nauczą się nawet Kung- Fu!

Po raz kolejny zobaczycie na ekranach Go Kino opowieść o oddaniu, przyjaźni i poszukiwaniu własnego szczęścia. Ale też o tym, że nawet pozorni złoczyńcy okazują czasem ludzkie uczucia.

minionki wejście gru

Wszystko co uwielbiacie w jednym filmie…

Film, jak poprzednie części, nie zawodzi. To znana i uwielbiana przez wszystkich koncepcja, która łączy humor na wysokim poziomie, wartką akcję i odniesienia do popkultury w jedną spójną całość.

To sprawia, że produkcja jest uniwersalna i mimo animowanej oprawy wcale nie jest skierowana jedynie do małej publiczności. Jesteśmy przekonani, że dorośli widzowie odnajdą w tej opowieści coś dla siebie!

minionki wejscie gru

Sprzedaż biletów już na stronie Go Kino Oława i Mysłowice…

Dla niecierpliwych, chcących zająć najlepsze miejsca, uruchomiliśmy już przedsprzedaż biletów. Możecie wybrać  dogodną porę, bo przygotowaliśmy dla Was salę na wyłączność, na której przez cały tydzień królować będzie Gru i jego minionkowa ekipa!

Czekamy na Was i jak to mówią Minionki… Poopaye! 😉