KOBIECY WIECZÓR KINOWY: GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE, TAM BABY POŚLE

premiera: 14.10.2022

kategoria wiekowa: od 12 lat

czas trwania: 1 godzina 50 minut

gatunek: Komedia

rok produkcji: 2022

produkcja: Polska

reżyseria: Heatcliff Janusz Iwanowski

scenariusz: Heatcliff Janusz Iwanowski / Rafał Woś

obsada: Sebastian Stankiewicz, Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Więdłocha, Maciej Zakościelny, Rafał Zawierucha

PLAKAT

Kobiecy Wieczór Kinowy to cykl pokazów filmowych skierowanych do kobiet, podczas którego Panie mogą obejrzeć specjalnie wybrany film, a przed seansem uczestniczyć w prelekcji zaproszonych przez nas gości, wziąć udział w konkursach na sali kinowej i wygrać upominki przygotowane przez naszych Partnerów.

GDZIE DIABEŁ NIE MOŻE, TAM BABY POŚLE

Prawdziwa historia, która zwala z nóg.

W czasach, gdy w Polsce półki sklepowe świeciły pustkami, bohaterowie filmu znaleźli sposób na zarabianie ogromnych pieniędzy. Skąd wiedzieli na czym można zrobić biznes? Jak dorobili się w czasach kryzysu? Choć mogłoby się wydawać, że to był męski świat, to prawdziwą głowę do interesów miały kobiety. Dorota, Krysia, Marzena i Sabrina udowadniają starą prawdę, że gdy kobieta o coś walczy, to nigdy się nie podaje i nikt nie jest w stanie jej zatrzymać.

Z każdą minutą w filmie przybywa sekretów. A im więcej tajemnic i ludzkich słabości, tym bardziej prawdopodobne staje się to, że w końcu wszystko zacznie się sypać.

W głównych rolach występują: Małgorzata Kożuchowska, Dominika Gwit, Agnieszka Więdłocha, Paulina Gałązka, Maciej Zakościelny, Sebastian Stankiewicz, Rafał Zawierucha, Mikołaj Roznerski, Michał Koterski, Paweł Małaszyński, Cezary Łukaszewicz i Antoni Pawlicki.