Świętujmy wspólnie dzień Babci i Dziadka w GO KINO Oława & GO KINO Mysłowice!

By wspólnie celebrować te wyjątkowe dni podrzucamy kilka pomysłów na wizytę w kinie. W repertuarze przygotowaliśmy garść filmów z różnych gatunków by jak najszerzej trafić w gusta naszych widzów! Salwy śmiechu zapewni polska komedia Ślub doskonały, czyli opowieść o tym „jak wiele rzeczy może pójść „nie tak” w najważniejszym dniu Państwa Młodych. Segment kina akcji to Gra Fortuny gdzie niezawodny Jason Statham,  jako Orson Fortune, będzie starał się zapobiec sprzedaż nowej śmiercionośnej technologii. Tomasz Kot, Marcin Dorociński, Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Seweryn – tak przedstawia się obsada naszej kolejnej propozycji – komedii kryminalnej Niebezpieczni Dżentelmeni. Tak hitowe aktorskie zestawienie to gwarancja jakości tej wyjątkowej opowieści.

Premiery familijne w GO KINO!

W naszym repertuarze pojawiają się również familijne pozycje, które z pewnością namalują uśmiech na twarzach młodych i tych nieco starszych widzów. Na ekranach czekają Kot w butach: ostatnie życzenie oraz dwie premiery: Mumie oraz Zadziwiający kot Maurycy.

Avatar: Istota wody

Największe widowisko ostatnich miesięcy, zachwycająca swym rozmachem produkcja w reżyserii Jamesa Camerona wciąż dostępna jest jest na naszych ekranach, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych by przeżyli w kinowym fotelu to wyjątkowe filmowe doświadczenie.

Karty podarunkowe GO KINO

Przypominamy, dla wszystkich wciąż główkujących nad prezentem, że w kasach kina dostępne są wyjątkowe karty podarunkowe, które mogą stanowić doskonały prezent dla wszystkich miłośników emocji płynących z wielkiego ekrany.

dzienbabci4