Ostatni piątek września przynosi na ekrany GO KINO Oława oraz GO KINO Mysłowice aż trzy filmowe nowości!

Niewidzialna wojna

„Cała prawda o najbardziej kontrowersyjnym reżyserze!” – tym sloganem, niekwestionowany król polskiego box office, Patryk Vega reklamuje swój najnowszy film „Niewidzialna wojna” opowiadający o… Patryku Vedze. Twórca  przebojów „Pitbull”, „Botoks” czy  „Kobiety mafii”, to postać kultowa i intrygująca, rzucająca mocne światło na nieodgadnione elementy otaczającej nas rzeczywistości. Szokuje i pobudza do dyskusji. Kim naprawdę jest? Jakie były jego początki? I w jaki sposób sprzedał 40 milionów biletów na swoje filmy?  W obsadzie zobaczymy min. Annę Muchę, Rafała Zawieruchę czy Piotra Cyrwusa.

Uśmiechnij się!

Jeśli na pytanie „czy lubisz się bać?” odpowiadasz twierdząco a na Twojej twarzy maluje się w tym momencie uśmiech ten film jest dla Ciebie! Traumatyczne wydarzenia z przeszłości sprawiają, że dr Rose Cotter wciąż doświadcza przerażających zjawisk, których nie jest w stanie wyjaśnić. Gdy przeszłość brutalnie przejmuje kontrolę nad jej życiem Rose musi przezwyciężyć wszechogarniające przerażenie by przywrócić równowagę. Dreszcze strachu na plecach gwarantowane!

Mia i ja. Film

Jednorożce istnieją! Przynajmniej w bajkowej rzeczywistości na kinowych ekranach. J Nastoletnia Mia dzięki magicznej księdze odwiedza zaczarowaną krainę Centopię. Świat ten jest zamieszkały przez niezwykłe istoty takie jak jednorożce, wróżki, elfy, a także przez złe czarownice. Kiedy krainie grozi niebezpieczeństwo dziewczynka wraz ekipą wiernych kompanów wyrusza na pełną przygód by stawić czoła nieznanemu i ocalić magiczny zakątek.

Bilety na seanse czekają na naszej stronie oraz w kasach kina!

repertuar go kino