MINIONKI: WEJŚCIE GRU

premiera: 01.07.2022

kategoria wiekowa: bez ograniczeń

gatunek: Animacja / Komedia / Przygodowy

rok produkcji: 2022

produkcja: USA

reżyseria: Kyle Balda

scenariusz: Brian Lynch

obsada: Steve Carell, Pierre Coffin, Taraji P. Henson

PLAKAT

MINIONKI WEJŚCIE GRU - PLAKAT
MINIONKI: WEJŚCIE GRU

Największa animowana seria w historii oraz światowy fenomen pop kultury – MINIONKI: WEJŚCIE GRU w kinach od 1 lipca 2022r.

W kolejnej części jednej z najpopularniejszych animowanych serii dowiemy się jak złoczyńca nr 1 na świecie poznał Minionki, a potem stworzył najbardziej nikczemną ekipę. Mierzył się przy tym z najbardziej niebezpiecznymi przestępcami świata.

12-letni Gru mieszka na przedmieściach i intensywnie pracuje w swojej piwnicy nad planem przejęcia władzy nad światem.

Długo jednak nie odnosi żadnego znaczącego sukcesu. Kiedy spotyka Minionki, w tym Kevina, Stuarta, Boba oraz Otto łączy z nimi swoje siły. Razem budują pierwszą kryjówkę, projektują niezwykłą broń i w końcu ruszają na pierwsze misje.

Kiedy niesławna supergrupa złoczyńców – Vicious 6, usuwa swojego przywódcę — legendarnego wojownika sztuk walki Wilda Knucklesa — Gru, chce zostać ich członkiem. Jest w końcu najbardziej oddanym fanem grupy. Vicious 6 nie jest jednak pod wrażeniem drobnego, niedoszłego złoczyńcy, ale Gru okazuje się od nich sprytniejszy stając się przy okazji ich największym wrogiem. Gru musi uciekać. Minionki muszą go uratować.

MINIONKI: WEJŚCIE GRU łączą to, za co świat pokochał produkcje Illumiation – niezwykły, cięty humor, odniesienia do pop kultury, emocje, znakomitą muzykę oraz nieokiełznaną akcję. To jeden z największych fenomenów współczesnej popkultury uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych.

Zostaw komentarz